גיוס תרומות לעמותות אפשרי גם מחו"ל – הודות לליווי המומחים של אטלס

אם גם אתם מנהלים עמותה או ארגון ללא מטרות רווח, אתם כנראה יודעים טוב מאד עד כמה מאתגרת המשימה של גיוס כספים שזהו בעצם הדבר החשוב ביותר שבלעדיו לא ניתן להמשיך פעילות תקינה. ישנה תחושה חזקה ביותר שכאן בישראל המשאבים הם מוגבלים ושהתחרות הגדולה, אבל מה לגבי תורמים מחו״ל? ובכן, נראה שמנהלי עמותות ואחראי גיוס רבים כלל לא מודעים לאפשרות הנוחה והיעלה לגייס תרומות מאנשים פרטיים וארגוניים מחוץ לישראל. אם גם אתם מתמודדים עם האתגר הזה על בסיס יומיומי אז שווה בהחלט להבין איך זה עובד וממש עכשיו אנחנו רוצים לספר לכם על חברה מיוחדת שתעזור לכם ותלווה אתכם בתהליך.

גיוס תרומות מחו״ל – איך זה בדיוק עובד?

מעבר לים ובעיקר במקומות בעולם בהם יש קהילות יהודיות גדולות ומבוססות, ניתן למצוא לא מעט נדבנים שהפרוטה מצויה בכיסם שמעוניינים לתרום למפעל הציוני ושמחים לעזור לעמותות וארגונים כאן בישראל. למעשה, בניגוד לנדבנים או קרנות כאן בארץ שלרוב מעניקות סכומים חד פעמיים ומנסות לסייע נקודתית לכמה שיותר עמותות, אותם הנדבנים לרוב מעדיפים לעבוד באופן קבוע עם גופים בישראל ואפילו לקחת אותם תחת חסותם ולהעניק ליווי שהוא מעבר לתמיכה כספית. ולא, גיוס תרומות מחו״ל ומהארץ אלו לא דברים שונים באופן מהותי, אבל כן צריך לדעת איך לאתר את אותם מקורות המימון בחו״ל ובעיקר איך לפנות אליהם כך שיעתרו לבקשה שלנו. בשביל זה צריך סיוע וליווי מקצועי וזה בדיוק מה שהמומחים של אטלס מציעים. בואו ננסה להבין איך זה עובד.

 

 

כך יסייעו לכם המומחים של אטלס בגיוס כספים מתורמים בחו״ל

סביר להניח כי גיוס תרומות מחו״ל הוא טריטוריה חדשה עבורכם וזה בהחלט משהו שצריך להבין איך עושים אותו כמו שצריך. אטלס היא חברה מיוחדת שעוסקת בחיזוק הקשר בין עמותות לבין פילנתרופים ומקורות מימון והיא עושה זאת בכמה דרכים שונות:

  • פלטפורמת Fundbase: אטלס פיתחה פלטפורמה מיוחדת שנותנת לאחראי הגיוס בעמותות גישה למאות פרופילים עדכניים של קרנות ונדבנים מחו״ל שתורמים לעמותות ישראליות. מדובר בממשק חכם ומתקדם שעוזר לכל עמותה להגיע לתורמים הרלוונטיים עם כלי סינון חכמים וכן עם מערכת התרעות חכמה שמתריעה לנו בזמן אמת כאשר נפתחת הצעה שמתאימה לנו. על הדרך מקבלים גם מידע שוטף על קולות קוראים, מכרזים והצעות תמיכה ממשלתיות במגוון תחומים.
  • שירותי הקמה של מערכי גיוס: אטלס מציעה מגוון שירותים מתקדמים לעמותות ומסייעת בהנחת יסודות טובים לגיוס כספים. ניתן לקבל שירותים של בניית אתר, הכנת חוברת, הכנת מסמכי בקשה וכן הלאה. בנוסף ניתן לקבל שירותי ייעוץ על בסיס קבוע וכן לשלוח עובדים בעמותות להכשרות מקצועיות של אטלס שיעזרו לשפר את מערך הגיוס.
  • הליווי הצמוד של המומחים של אטלס: בסופו של דבר מדובר במעטפת השלמה לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח. עם הליווי של המומחים אפשר להגיע לתוצאות מרשימות בהחלט והמציאות מראה שעמותות שנעזרות באטלס מגדילות את ההכנסות שלהן בעשרות אחוזים.

לסיכום, אל תוותרו על המעיין הנובע של גיוס תרומות מחו״ל

בסופו של דבר חשוב מאד להבין שהפוטנציאל בחו״ל לגיוס תרומות הוא גבוה משמעותית מהפוטנציאל כאן בארץ. אם אתם עדיין לא פונים לקרנות ונדבנים בחו״ל, דעו שאם תתחילו לעשות זאת תוכלו להגדיל באופן משמעותי את מקורות המימון שלכם. אל תהססו לפנות למומחים של אטלס בכל שלב ועם הסיוע המקצועי תוכלו לגייס בתוך זמן קצר לא מעט כסף שלא הצלחתם לגייס עד היום. בהצלחה!

נגישות