מחפשים עבודה בחו"ל: פלייג'וב הוא המקום שלכם להתחיל את החיפוש

החלום לעבוד ולהתגורר מעבר לים הוא חלום המשותף ללא מעט צעירים. אולם, לא פעם ההליך של החיפוש עשוי להסתבך בעבור בירוקרטיה וכן חוסר ידע. החדשות הטובות הן שדרך אתר פלייג'וב גם אתם תוכלו להגשים חלום – ולעבוד בחו"ל. איך מתבצע ההליך? להלן הפרטים.

חיפוש עבודה בחו"ל: הדרך להגשמת החלום ארוכה מכפי שחשבתם

אין ספק כי עבודה מעבר לים מהווה הזדמנות אדירה בעבור צעירים ליצור חוויה בלתי נשכחת, בזכות עבודה המתבצעת במדינות מעבר לים כמו ארה"ב, אירופה, אוסטרליה ולאחרונה גם דובאי. למעשה, צעירים שטסים לעבוד בחו"ל יכולים להרוויח לא רק משכורת מכובדת אלא גם חיי חברה תוססים לצד היכרות עם צעירים מכל רחבי העולם ובהתאם לכך לרכוש כישורים חברתיים וקשרים שבהם ניתן להיעזר גם בעתיד. עם זאת, היכולת לאתר משרות המיועדות לצעירים מעבר לים היא מוגבלת למדי ולעיתים אף מאתגרת בשל מחסור במעסיקים שמוכנים להעסיק אזרחים זרים כמו גם הבירוקרטיה הכרוכה בעבודה חוקית הנמשכת זמן רב ובהתאם לכך גורמת לצעירים רבים להפסיק את תהליך החיפוש.  החדשות הטובות הן שכיום באמצעות אתרים מתמחים ניתן לאתר משרות, ובהתאם לכך לעבור הליך של קבלה המתבצע באופן חוקי. אתר שיוכל לעזור לכם למצוא עבודה בחו"ל הוא אתר פלייג'וב. מדובר באתר המוביל בישראל אשר מציע לכם לא רק גישה למשרות רלוונטיות, אלא גם ליווי אישי לכל אורך הדרך, לטובת קיצור הדרך להגשמת החלום – באופן חוקי.

הזדמנות אותה אסור לפספס

אתר פלייג'וב הוא למעשה מיזם כחול לבן המאפשר לצעירים לנצל את הפלטפורמה הדיגיטלית לטובת איתור של משרות המיועדות לצעירים. מעבר לכך, האתר מציע ליווי מקצועי המתבצע מתוך מטרה להשלים את ההליך הפרוצדורלי הכולל בין היתר הגשת קו"ח באנגלית וכן הוצאת ויזה לטובת תעסוקה. מדובר בדרך הטובה ביותר לאתר הזדמנויות עסקיות בתחומים שיכולים להניב לכם משכורת גבוהה אבל גם השתלבות בשוק התעסוקה העולמי במגוון תחומים: מעגלות, מכירות, מלונאות ועוד. כידוע, האווירה שנוצרת בקרב צעירים שמגיעים לעבוד בחו"ל היא אווירה ייחודית שמאפשרת לכם להגדיל את ההכנסה כמו גם לרכוש חברים. עם זאת, סדר היום שלכם הוא אינטנסיבי מאוד ועל כן דרך הפלטפורמה של פלייג'וב תוכלו לקבל את כל המידע המקצועי לטובת השתלבות בשוק התעסוקה במדינות בארה"ב, אירופה אוסטרליה ודובאי, ובכך ליצור יתרון על פני מועמדים אחרים שגם הם רוצים להתקבל למשרה הקורצת לכם. מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס הן בשל הליווי המקצועי והן בשל הפתח לאיתור של משרות שיכולות להתאים לכם,  כל זאת מבלי לצאת מהבית.

מחפשים עבודה בחו"ל: פלייג'וב הוא המקום שלכם להתחיל את החיפוש

איך מתחילים בהליך של איתור עבודה בחו"ל?

האתר של פלייג'וב נועד לספק לצעירים ישראלים את הפלטפורמה לאיתור עבודה בחו"ל. על כן, כל מה שעליכם לבצע הוא להשאיר פרטים בעמוד הבית של האתר. לאחר זמן קצר ישוב אליכם נציג מטעם האתר בכדי לאתר את המשרה הרלוונטית לכם, כולל הכנת הקרקע לטובת תהליך ההשמה המתבצע הן מול המעסיק העתידי והן מול גורמי אכיפת החוק לטובת הסדרת המעמד החוקי שלכם. לצערנו, צעירים חסרי ניסיון בתחום נוטים לעגל פינות ולהתחיל לעבוד בחו"ל כאשר הם לא מחזיקים באישור עבודה ובהתאם לכך חשופים לעונשי מאסר וקנסות כבדים. בכדי להימנע מכך נציגי האתר מבצעים הליך מבוקר המאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם תעבדו באופן חוקי ואף תוכלו ליצור לעצמכם הזדמנויות עסקיות עם מעסיקים שיובילו אתכם לעבר קריירה ענפה ומשגשגת. בכך, תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו עובדים ומטיילים במקביל – בזכות הפלטפורמה של חברת פלייג'וב.

נגישות