שומרים על הבריאות בכל מקום: תוסף תזונה אומגה 3 אפשר להשיג גם בארץ וגם בחו"ל

נטילת תוספי תזונה הפכה לפופולרית במיוחד בשנים האחרונות, במיוחד מפני שהיא מסייעת לאנשים להשלים חוסרים תזונתיים שונים בדרך פשוטה ויעילה יחסית. כיום, תוסף התזונה הנפוץ ביותר הוא ללא צל ספק אומגה 3, ולא בכדי – מדובר ברכיב חשוב התורם בצורה משמעותית לבריאותנו ולתפקודו התקין של הגוף. הביקוש הרב לתוספי תזונה מסוג אומגה 3 הוביל לכך שישנם תוספים רבים בשוק, בין אם מדובר בשוק הישראלי ובין אם בשוק הבינלאומי, כך שלא משנה אם אתם נמצאים בארץ או בחו"ל – תוספי אומגה 3 תוכלו למצוא בכל מקום. אבל איך תבחרו את התוסף המתאים לכם ביותר? באתר ויטה פלוס תמצאו את כל הפרטים.

למה בכלל לצרוך תוספי אומגה 3?

רגע לפני שנפרט על המידע השימושי בנוגע לתוספי אומגה 3 באתר Vitaplus, חשוב להבין תחילה מדוע אומגה 3 חיונית כל כך לגופנו. אומגה 3 הינה למעשה שם כולל לקבוצה של שלושה חומצות שומן בלתי רוויות שלא רק תורמות לבריאות שלנו בצורה משמעותית, אלא שהגוף שלנו לא יוכל לתפקד באופן תקין בלעדיהן. עם זאת, בניגוד לחומצות שומן אחרות, את חומצות השומן הללו הגוף שלנו לא יודע לייצר באופן טבעי, ועל כן חשוב שנצרוך אותו באמצעות התזונה שלנו על ידי צריכת מאכלים העתירים באומגה 3. כאשר קיים מחסור של אומגה 3 בגופנו, יש צורך ליטול תוספי תזונה שישלימו את החוסר התזונתי.

אומגה 3 יכולה לתרום לגוף באספקטים רבים. אחד הבולטים שבהם הוא כמובן התרומה האדירה של אומגה 3 למוח שלנו – היא שומרת על התפתחותו התקינה ועל תפקוד הקולטנים שלנו, ויכולה לשפר את היכולות הקוגניטיביות. כמו כן, צריכה מבוקרת של אומגה 3 יכולה לעזור בהפחתת הסיכון לחלות בסוכרת מסוג 2 ובמחלות לב וכלי דם, מטפלת בגורמים דלקתיים וחיונית ביותר לספורטאים ולנשים בהיריון.

 

 

סקירת תוספי אומגה 3 באתר Vitaplus

תוספי אומגה 3 ניתן להשיג כיום כמעט בכל בית מרקחת ובכל חנות פארם, אולם מאחר שהביקוש הרב לתוספים אלה הביא לעלייה בייצורם של התוספים, תוכלו למצוא לא מעט סוגים של תוספי אומגה 3 על המדף. בדיוק לשם כך, אתר ויטה פלוס ערך סקירה מקיפה אודות תוספי התזונה מסוג אומגה 3, ובמיוחד בכל הנוגע לתוספים המומלצים מסוג זה. יתרה מזאת, באתר ויטה פלוס תוכלו למצוא כל מה שרציתם לדעת על אומגה 3, לרבות מידע על חשיבות חומצות השומן הללו לגופנו, מידע הנוגע לתופעות לוואי של צריכת יתר של אומגה 3, דרכים טבעיות לצריכת אומגה 3 ואף מחקרים מדעיים שבוצעו בנושא.

כיצד נבחר בתוסף אומגה 3 מתאים?

בכל מקרה שבו אתם שוקלים להתחיל לצרוך אומגה 3 באמצעות תוספי תזונה, אנחנו ממליצים כמובן להתייעץ עם רופא. אומגה 3 אומנם חיונית מאוד לגופנו, אך מומלץ שאיש מקצוע ינחה אתכם בנוגע למינון המומלץ של אומגה 3 ואולי גם לגבי סוג התוסף שכדאי לכם ליטול. כמו כן, יש לא מעט דגשים חשובים בבחירת תוסף אומגה 3, עליהם תוכלו כאמור לקרוא בהרחבה באתר Vitaplus. לדוגמה, ישנה המלצה לרכוש תוספים העומדים בתקנים הישראליים המחמירים, ולהקפיד שהתוספים אינם מכילים שומנים רוויים בכמות גבוהה.

סיכום

לסיכום, אין עוררין על כך שאומגה 3 חיונית ביותר לבריאותנו, ולמרבה המזל ניתן לצרוך אותה על ידי תוספים הזמינים ונגישים בכל מקום בעולם. עם זאת, אנחנו ממליצים לבצע בחירה מושכלת בכל הנוגע לתוספי תזונה ולהקפיד על צריכה מבוקרת ובמינון המדויק לכם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות