משלוחים עם הרכב: משרות שיתאימו לנהגים ללא ניסיון

חזרתם מחו"ל לאחרונה ומחפשים עבודה קלילה שלא מצריכה ניסיון או שאתם לקראת רילוקיישן ליעד כלשהו בחו"ל ומחפשים עבודה מהסוג הזה? ובכן, יכול מאד להיות שעבודה בנהיגה זה משהו שעשוי להתאים לכם. אחת הטעויות הנפוצות של מי שמחפש עבודה בתחומים שונים של נהיגה, היא שמדובר על משרות שמתאימות רק לכאלו שהם בעלי ניסיון ארוך שנים בנהיגה. עם זאת, האמת היא שכיום ניתן למצוא לא מעט משרות נהיגה מצוינות שמתאימות גם לנהגים מתחילים, וזה בהחלט עשוי להתאים גם לכם אם אין לכם ניסיון של הרבה שנים בנהיגה על רכב. אם אתם לא ממש בטוחים איזה משרות מתאימות לנהגים מתחילים, אנחנו רוצים לעבור יחד אתכם על כמה רעיונות לעבודות שאולי יתאימו גם לכם, ככה שאם משהו נשמע לכם מעניין בהחלט שווה להיכנס יותר לעומק הדברים.

משלוחי חבילות ודואר

כאן מדובר בלי ספק על אפשרות מצוינת שלא מצריכה ניסיון רב בנהיגה, ואפשר בהחלט לצבור את הניסיון תוך כדי תנועה. בניגוד למשלוחי אוכל, כאן הזמן הוא לא קריטי וגם אין חובה של ממש להכיר לעומק אזורים עירוניים ולכן זוהי עבודה מצוינת לנהגים חסרי ניסיון. יש מקומות רבים בהם תוכלו לעבוד באופן מיידי עם הרכב הפרטי שלכם, והאמת היא שגם אם אין לכם רכב משלכם עדיין יש לא מעט פתרונות. נכון שלא כל חברת השכרה מאפשרת לנהגים חדשים לשכור רכב, אבל בהחלט יש חברות שמהן ניתן לקבל את השירות, והרבה פעמים גם עם עלות ההשכרה עדיין תוכלו לצאת ברווחים יפים מהעבודה.

שינוע בחברות השכרה וליסינג

עוד תפקיד נהדר לנהגים מתחילים, וכזה שתוכלו למצוא בו משרות פנויות כמעט בכל זמן נתון. העבודה היא פשוטה יחסית וכל שעליכם יהיה לעשות זה לשנע רכבים של החברות השונות מנקודה לנקודה, אם זה מהמגרש למוסך, למכון רישוי וטסטים, לאיסוף והורדה של לקוחות וכן הלאה. תדעו שזאת עבודה שמתאימה לאנשים שבוחרים לחזור לארץ כי גם כאן לא נדרש לרוב ניסיון ארוך שנים בנהיגה וזוהי בהחלט עבודה שעשויה להתאים לנהגים עם פחות ניסיון על הכביש.

מוסכים וחלפים

משרה דומה שמתאימה גם היא לנהגים עם פחות ניסיון, תוכלו למצוא בהרבה מאד מוסכים, מכוני רכב שונים ואפילו במכוני הרישוי. שימו לב שכאן רצוי להיות גם בעל חוש טכני וזיקה לעולם המכונאות והחלפים מעבר לרישיון הנהיגה, כך שאם אתם עונים על ההגדרה הזו זו בהחלט יכולה להיות עבודה שמתאימה לכם.

משלוחים עם הרכב: משרות שיתאימו לנהגים ללא ניסיון

משלוחי אוכל

כאן מדובר על אפשרות נהדרת עבור נהגים עם ניסיון מועט בנהיגה, אבל לא חסרי ניסיון לחלוטין. כן חשוב להכיר את האזור בו אתם עובדים ולהיות בעלי שליטה טובה ברכב בו אתם נוהגים. אגב, אם יש לכם רישיון לרכב דו גלגלי, תוכלו בהחלט גם לעבוד על קטנוע. שימו לב שיש מקומות בהם תוכלו לעבוד עם רכב שיספקו לכם, בעוד מקומות אחרים יבקשו מכם להביא את הרכב שלכם וכמובן ישלמו לכם את הוצאות הדלק. המשמעות של הדבר היא שכל אחד יכול למצוא את מקום העבודה שהכי מתאים לו.

אפיק תעסוקתי משתלם

מה שחשוב לדעת הוא שעבודה בנהיגה בהחלט יכולה להיות עבודה משתלמת גם לטווח הרחוק, ואם אתם מגלים בתור נהגים מתחילים שזה משהו שאתם אוהבים לעשות, בהחלט תוכלו להתקדם להמשך למשרות נוספות המצריכות יותר ניסיון.

כך או כך, אם זה תחום שמדבר אליכם, שווה להגיש קורות חיים ולנסות להתקבל לאחת מהמשרות הללו. שיהיה הרבה בהצלחה!

נגישות