טיולים ואטרקציות אקסטרים: מצלמת גו פרו היא מה שאתם צריכים לצילום ברמה אחרת

אם גם אתם עומדים לקראת חוויה ייחודית ושוברת שגרה, ולא משנה אם מדובר על קמפינג משפחתי כאן בארץ, טיול במקומות אקזוטיים ומרוחקים בחו"ל או שאתם לקראת סדרת שטח וספורט אתגרי מסוגים שונים, אנחנו בטוחים קודם שאתם מתרגשים מאד לקראתה, וכמו כן ברור לנו שאתם רוצים לתעד כמה שיותר מהרגעים המיוחדים שתעברו בה. מרבית האנשים כיום מסתפקים אך ורק במצלמה של הטלפון החכם, שברוב המקרים לא מספקת תוצאות איכותיות דיין. באופן כללי מי שרוצה תיעוד מקצועי יותר של רגעים מיוחדים בחיים, חייב לשקול את האפשרות של רכישת מצלמה איכותית במקום הסתמכות על הטלפון הנייד, ומי שרוצה בפרט לתעד טיולים ואטרקציות אקסטרימיות כמו קורסי צלילה, גלישה בים, נסיעה על ג'יפים ועל אופנועי שטח, צניחה ופעילויות בסגנון הזה, חייב לשקול את היתרונות הרבים של מצלמת גו פרו איכותית. אם גם לכם יצא לשמוע על המותג, אנו רוצים להסביר בדיוק איך מדובר בפריט שישדרג לכם את החוויה.

איכות צילום יוצאת דופן

באופן כללי חשוב לדעת שמותג גו פרו הוא כזה שנמצא בחתירה תמידית לשיפור, ועל כן תוכלו למצוא בכל שלב מוצרים איכותיים שממשיכים לצאת לשוק על בסיס קבוע. יש לא מעט דגמים חמים ופופולריים שכדאי להכיר בכל רגע נתון לפני הרכישה שלכם, והמכנה המשותף בין כל דגמי מצלמות הגו פרו הוא איכות הצילום יוצאת הדופן. כך למשל, אחד הדגמים האחרונים של מצלמות הגו פרו בשם HERO 9 Black" מצויד בחיישן מיוחד באיכות של 23.6 מגה פיקסל המאפשר צילום ברזולוציה 5K באיכות פורצת דרך לחלוטין, עם צילום תמונות סטילס ברזולוציה של 20 מגה פיקסל.

שליטה פשוטה נוחה במיוחד

אחת הסיבות שזו לא עוד מצלמה רגילה שכדאי לקחת לטיול ומצלמה מיוחדת לספורט אתגרי, היא השליטה הנוחה בה. מצלמות גו פרו מגיעות עם מסך אחורי וקדמי כפול ושליטה נוחה בזום באמצעות מגע. כמו כן, ניתן להגדיר בקלות צילום עצמי לפי הצרכים שלכם. כך למשל, אם אתם גולשים בים לצורך הדוגמה, ויודעים שפחות או יותר יש דברים ששווה לצלם בכל שתי דקות, תוכלו הגדיר את המצלמה כך שתצלם באופן אוטומטי ברגעים האלו.

טיולים ואטרקציות אקסטרים: מצלמת גו פרו היא מה שאתם צריכים לצילום ברמה אחרת

חיבורים יעודיים לאביזרים נלווים

כאמור, מדובר על מצלמה שהמטרה העיקרית שלה היא לצלם בסיטואציות אקסטרימיות, וכך היא מגיעה עם האפשרות לחבר אליה דברים מיוחדים. אתם יכולים ללכת על מוצרים בסיסיים יותר כמו מקל סלפי או חצובה, אבל יכולים גם לרכוש תושבת לקסדה, רכיב שמאפשר לחבר את המצלמה לסירות, גלשנים או לכלי רכב, אריזה מיוחדת המאפשרת לצלול ולצלם עם המצלמה בעומק של עשרות מטרים, מצופים מיוחדים אליהם ניתן לחבר את דגמי הגו פרו ועוד. כך למעשה ניתן לצלם באופן אוטומטי, כאשר המצלמה בכלל לא חייבת להיות בידיים שלנו.

האביזר המושלם ליוצרי התוכן

רבים המעוניינים בצילומים מהסוג הזה, הם בלוגרים המשתפים את החוויות שלהם אונליין. לצורך כך, הדגמים החדשים של גו פרו מגיעים עם פיצ'רים התומכים בדברים הללו. באמצעות המדיה מוד בדגמים שונים ניתן להוסיף מקרופון וציוד נוסף, וכן מרבית הדגמים היום תומכים במצב של שידור חי.

לסיכום

בשורה החתונה, כאשר מדברים על צילום אקסטרים מקצועי, אין ספק כי מצלמות הגו פרו הם האביזר הטוב ביותר שתוכלו למצוא. אם אתם מחפשים דגמים שונים במחירים נוחים אנו ממליצים בחום לרכוש אותם מהיבואן הרשמי. בהצלחה!

 

נגישות