השתלת שיער בטורקיה: המדריך המלא לישראלים

קרחת זה יפה, גברי ואפילו סקסי. עם זאת, כל זה אינו משנה אם עומדים מול המראה ורק מבקשים לשחזר את הבלורית המלאה שמלפני 5 שנים. מכאן שאם גם אתם רוצים לחדש את מראה השיער השופע, ואם גם אתם לקחתם תוספי מזון, מרחתם משחות ורכשתם מגוון מכשירים ותכשירים, טוב לדעת שבקצה הדרך מחכה פתרון אמיתי – השתלת שיער. אז מה חשוב לדעת ולאן מוטב לפנות? כל הפרטים מחכים לכם כאן!

אודות תהליך ההשתלה

כיצד עובד התהליך? חשוב לדעת שהליך השתלת שיער הוא אחד ההליכים המבוקשים ביותר, וישראלים רבים מחפשים מרפאה טובה שתבצע אותם עבורם, אחד הפתרונות המקובלים הוא השתלת שיער בטורקיה שהיא אופציה מצוינת למי שמחפש לבצע אותו בעלויות נמוכות מאלו שבארץ ועדיין לקבל שירות מקצועי מהמעלה הראשונה. ובכן ניתן למצוא מגוון שיטות שנבדלות אחת מהשנייה בדקויות, אך באופן כללי מדובר בניתוח מיקרו כירורגי. את התהליך מתחילים עם זריקת הרדמה מקומית באזור שממנו לוקחים את זקיקי השיער (לרוב מהחלק האחורי של הראש). לאחר מכן מוציאים את הזקיקים (תוך שמירה על מראה טבעי) ומזריקים זריקת הרדמה נוספת, הפעם באזור שמיועד לעבור את ההשתלה. לאחר מכן ההשתלה עצמה מתחילה. בעזרת מזרק ייעודי מזריקים את הזקיקים ישירות לקרקפת, בהתאם לתוואי הרצוי. זהו? כמעט. עתה חובשים את האזור התורם (את האזור המושתל משאירים חשוף) ומצטיידים במספר טיפים חשובים עבור הימים הקרובים, בכרית ייעודית ובמספר תרופות שתתבקשו לקחת במשך כמה ימים. ביום שלאחר התהליך מחליפים תחבושת, מתחילים לעבור סדרת זריקות (מזריקים דם עשיר בפלזמה – מסייע להליך הקליטה) ואף מקבלים סרט שמונע מהנפיחות לעבור לאזור הפנים.

מבחר עלות וכל מה שמסביב

לאחר ההשתלה אתם עומדים להביט במראה ולגלות ראש מנופח, אך זוהי כאמור תופעה זמנית שתחלוף תוך שבוע ימים. אז אם קיבלתם החלטה, רק נותר להבין היכן מומלץ לעבור הליך שישנה בצורה ניכרת את המראה (ואת הביטחון העצמי). ובכן אין שאלה שטורקיה מהווה יעד מנצח עבור ישראלים רבים, פשוט כי שם ההליך נחשב יחסית זול ולא חסרות בטורקיה מרפאות מובילות בתחום. נוסף לכך, מדובר ביעד נחמד וזול עבור חופשה – לפני ואחרי התהליך, אם כי על חמם טורקי נראה שתיאלצו לוותר. מבקשים פרטים נוספים?

השתלת שיער בטורקיה: המדריך המלא לישראלים

מטפלים ומטיילים – רוקדים על שתי חתונות

אומנם עומדים לטוס לעבור השתלת שיער, אם גם עומדים לטוס לטורקיה – יעד תיירותי שיודע להציע לא מעט מה לעשות ומה לראות. מכאן שאם מבקשים לרקוד על שתי חתונות (גם השתלה וגם טיול), מוטב לערוך מספר בירורים מקדימים. זה אומר למצוא כרטיסי טיסה זולים, לסמן מוקדי תיירות שהם בגדר חובה, וזה גם אומר שחשוב לקבוע את תאריך הטיסה לפי מזג האוויר הצפוי. פה המקום לציין שמזג האוויר בטורקיה די זהה למזג האוויר הישראלי. באופן כללי תקופת האביב בטורקיה אידאלית עבור טיולים, אם כי מדובר בתקופה מאוד עמוסה, כך שמוטב לשריין מקומות מראש. בקיץ מוטב לבקר בעיקר באיסטנבול (יש בה שלל מרפאות ידועות בתחום) ובחבל קפדוקיה. בסתיו בעיקר מומלץ לטייל באתרי הנופש הדרומיים, ואילו עונת החורף בעיקר מומלצת עבור חובבי הסקי שביניכם.

כל שצריך לעשות!

לבסוף נציין שאין צורך ללכת עם תחושה שגזר דינכם נגזר. ניתן לעבור השתלת שיער מוצלחת ואף רבים בוחרים בטורקיה כיעד מועדף. מה שנשאר זה להיערך כראוי (למשל לעבור תהליך מקדים של (PRP, למצוא מרפאה איכותית, לשריין מקום וכמובן לנצל את השהות עבור טיול מקומי.

בהצלחה!

נגישות