נוסעים לטיול סקי בחו"ל? הינה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לפני הנסיעה

רגע לפני שאתם סוגרים חופשת סקי בחו"ל, אנחנו רוצים לתת לכם כמה טיפים שיסייעו לכם להתארגן כמו שצריך. איזה ציוד סקי כדאי לקחת ולמה חשוב לסגור פוליסת ביטוח לחופשה? מתחילים.

רשימת ציוד לסקי

לפני שאתם מתכננים חופשת סקי אתם צריכים להתארגן מראש על הציוד הרלוונטי. מבחינת בגדי הסקי, אתם תצטרכו מעיל, מכנסיים, כפפות וגרביים. בנוסף, אתם צריכים מגלשיים ומקלות, אלא אם כן אתם מעדיפים לגלוש בסנובורד. אחד האביזרים החשובים שאתם צריכים להתארגן עליהם הוא משקפי סקי. כקרני השמש פוגשות את השלג וחוזרות הן עלולות לסנוור אתכם, אתם פשוט חייבים את זה. בנוסף אתם צריכים להצטייד במגנים וקסקה ומחמם צוואר ואוזניים. באתר מגה ספורט תמצאו רשימת ציוד לסקי, רשימה מפורטת ששווה להתכונן לפיה.

בחרו את המועד לחופשה

לפני שאתם ממהרים לקבוע חופשת סקי, אנחנו ממליצים לכם לסגור תאריכים מתאימים לחופשה. אם אתם מתכננים לנסוע לאירופה, אתם צריכים לדעת שהתנאים הטובים קיימים ברוב המקרים בין החודשים דצמבר ואפריל. קחו בחשבון כמובן שגם המחירים בתקופה הזו הם כמובן יקרים יותר וככל שתכוונו את החופשה לכיוון של אפריל, כך תשלמו פחות כסף.

בחרו את היעד לחופשה

אחרי שאתם בוחרים את המועד שבו אתם יכולים לצאת לחופשה, זה הזמן לבחור גם את היעד בהתאם. טוב, זה לא סוד שבקרב ישראלים היעד הנפוץ ביותר לחופשת סקי הוא אירופה. באירופה יש מגוון רחב של מסלולי סקי, החל ממסלולי סקי למתחילים ועד למסלולים למקצוענים בלבד. לכן, אם אתם מחפשים יעד קרוב יחסית אנחנו בהחלט ממליצים לכם לצאת לחופשה באירופה.

את היעד לחופשת הסקי אנחנו ממליצים לכם לבחור גם בהתאם למקום הלינה. במיוחד אם אתם נוסעים עם ילדים, אנחנו ממליצים לכם לבחור באתר סקי שגם מציע אופציה של לינה בסמוך, על מנת שלא תצטרכו להתרוצץ איתם. בנוסף, יש אתרי גלישה שמציעים גם שיעורי גלישה, אנחנו בהחלט ממליצים לסגור באתר כזה שמציע שיעורי גלישה על מנת שתקבלו את כל הכלים ותפיקו את המירב מהחופשה.

נוסעים לטיול סקי בחו"ל? הינה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לפני הנסיעה

בגדים ואביזרים

אתם חייבים לקחת אתכם ביגוד תרמי שישמור על חום הגוף שלכם, קחו בחשבון שמאד קר שם. בנוסף, קחו אתכם תרמיל נוח שבו תאחסנו את כל הציוד למשל כל שעות הסקי. אל תשכחו לקחת אתכם שקית אטומה למים, בשקית הזו אתם תכניסו את כל החפצים חקרי הערך שאתם לא רוצים שיחפשו לשלג, כמו שעון, מצלמה, טלפון סלולרי ועוד.

אביזרי בטיחות

במהלך הסקי עצו אתם עלולים ליפול ולהיפגע, לא נעים לשמוע אבל זו המציאות. לכן, אנחנו ממליצים לכם להצטייד מראש בתיק עזרה ראשונה שיכיל את כל התחבושות שאתם צריכים על מנת לחבוש פציעות מסוגים שונים. התיק צריך להיות קומפקטי ולא רק בגלל עניין הנוחות, אנחנו רוצים שבצב חירום יהיה לכם נוח לגשת לכל הפריטים שבו מבלי לאבד זמן יקר.

ביטוח נסיעות

ברוב המקרים כשנוסעים לחופשה רוכשים ביטוח נסיעות. אולם, כשנוסעים לחופשת סקי אתם צריכים לרכוש גם ביטוח שכולל כיסוי לחופשת סקי, או הרחבה בביטוח עצמו. בדקו מה כוללת פוליסת הביטוח שאתם עומדים לרכוש, האם אתם נדרשים להשתתפות עצמית במקרה הצורך ועוד. כמו כן, בדקו מראש את המחירים, אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף.

לסיכום

אם אתם רוצים לנסוע לחופשת סקי אנחנו ממליצים לכם להתכונן בהתאם וליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה. הקפידו לקחת אתכם את כל הציוד הדרוש ולא פחות חשוב מזה, לסגור פוליסת ביטוח שתכסה אתכם במקרה הצורך.

נגישות