טסים לחו"ל לצורך עבודה? חשוב לעשות ביטוח נסיעות

אחרי תקופה לא קצרה שבה לא יכולנו ליהנות מטיסות לחו"ל השמיים שוב נפתחו ואנחנו יכולים לחזור ולבקר מעבר לים. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני כל טיסה הוא ביטוח נסיעות לחו"ל. אנחנו בטאץ' ביטוחים כאן כדי להסביר לכם את החשיבות הרבה שיש לביטוח הזה, ומדוע דווקא עכשיו אסור לכם לוותר על ביטוח נסיעות איכותי.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לכסות אותנו בעיקר בשני מקרים. המקרה הראשון הוא אובדן או פגיעה בציוד שלנו במהלך הנסיעה. כדי שלא ייווצר מצב שבו אנחנו נמצאים במדינה זרה והציוד שלנו נעלם, הביטוח מכסה עבורנו את האפשרות הזו ומאפשר לנו לרכוש את הציוד הבסיסי שדרוש לנו עד שנקבל את הציוד שאבד לנו בחזרה. המקרה השני שעבורו נועד ביטוח הנסיעות, והוא כנראה המקרה החשוב יותר הוא מצב של הסתבכות רפואית במדינה זרה. בכל מדינה, מי שמחזיק בביטוח בריאות, בין אם ממלכתי ובין אם פרטי זכאי לקבלה של טיפול רפואי ללא עלות. כאשר מדובר על תייר, הטיפול הרפואי לא מכוסה על ידי המדינה המקומית, והעלות של טיפול כזה יכולה להיות גבוהה במיוחד. ביטוח נסיעות לחו"ל למעשה מאפשר לכם להיות בטוחים שגם במקרה שבו תידרשו לקבל טיפול רפואי במדינה זרה, העלות של הטיפול תהיה ממומנת על ידי הביטוח. גם טיפולים שנראים לכם פשוטים, יכולים להיות יקרים מאוד כאשר אינם ממומנים, ולכן החשיבות של הביטוח הזה גדולה.

 

ביטוח בריאות בתקופת קורונה

בתקופת קורונה המצב הבריאותי של כולנו הוא משהו בלתי צפוי עוד יותר מאשר בתקופות אחרות. לאור זאת, החשיבות של הביטוח הרפואי גדולה עוד יותר, והקפידו לרכוש פוליסת ביטוח כזו שמכסה גם אפשרויות שונות של מגפת הקורונה. בין אם מדובר על אשפוז, בידוד או כל מצב אחר של קורונה, חשוב מאוד שהביטוח יכסה את זה כדי שלא תצטרכו לשאת בהוצאות בצורה עצמאית.

 

טסים לחו"ל לצורך עבודה? חשוב לעשות ביטוח נסיעות

 

 

התאמת הביטוח לנסיעה

בכל פוליסה של ביטוח רפואי לחול, ניתן דגש על מרכיבים שונים. ישנם ביטוחים שמיועדים עבור מי שמתכננים לעסוק בספורט אתגרי, יש ביטוחים שמכסים עלויות של פינוי וחילוץ ועוד. לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח, התאימו אותה לצרכים של הנסיעה שלכם. ההתאמה הזו יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף כיון שישנם תרחישים שעליהם תוכלו מראש לוותר.

 

מדינת היעד

נתון נוסף שמשפיע על המחיר של הביטוח הרפואי הוא כמובן המדינה שאליה אתם טסים. ככל שמדובר במדינה מתקדמת יותר, כך הביטוח שלכם יהיה זול יותר. ישנן מדינות שבהן טיפול רפואי איכותי לא זמין, ולכן יידרש פינוי רפואי למדינה אחרת.  כמובן שהמחיר של הביטוח יהיה יקר יותר כיון שהוא מכסה גם את הפינוי.

 

מחיר הביטוח

כאשר אתם מבצעים השוואה בין מחירים שונים של ביטוחי בריאות, עליכם לוודא מה בדיוק מכסה הפוליסה של הביטוח. מחיר נמוך לביטוח לא מספיק, כיון שאתם עלולים לגלות בעת הצורך שהביטוח לא מכסה מצב שבו אתם נמצאים. אז כמובן שלמחיר ישנה חשיבות רבה, ובכל זאת, בדקו היטב מה התרחישים שהביטוח מכסה כדי שתיהנו מביטוח שמכסה אתכם בכמה שיותר מצבים.

 

לסיכום

לביטוח נסיעות לחו"ל ישנה חשיבות רבה, הן מצד מצב של אובדן הציוד שלכם וכמובן מצד אפשרות של הסתבכות רפואית במדינה זרה. חשוב לוודא שפוליסת הביטוח מכסה גם מצבים שונים שעלולים להיגרם כתוצאה מקורונה, כדי לחסוך את העלות הגבוהה במקרה הצורך. התאימו את הביטוח בצורה מדויקת לנסיעה שאתם מתכננים כדי לא לשלם סתם מחיר גבוה על הביטוח.

נגישות