מזל טוב על הרילוקיישן! זאת הדרך להישאר מעודכנים בכל מה שחם בישראל

רילוקיישן

רילוקיישן הוא אולי החלום של רבים מאיתנו. כולם רוצים להגשים את החלום של מגורים במדינה חדשה ואקזוטית, ליהנות מתנאי מגורים טובים יותר, תוך בחירת חיים אלטרנטיבים שלא קורים דווקא בישראל. אבל בפועל, רילוקיישן מביא עימו לא מעט קשיים, כמו קשיי הסתגלות, של מרחק, שפה, תרבות ושאר קשיים שאנחנו לא לוקחים בחשבון כשאנחנו אומרים "כן" לעבודה מעבר לים. אם אתם עושים רילוקיישן זה מעולה! משום שאתם יכולים ליהנות מחוויה נפלאה, בעיקר אם תשמרו על קשר עם מה שקורה בישראל. שמירה על קשר תפיג את תחושת הבדידות ותאפשר לרבים להיות מעודכנים במה שקורה בארץ בישראל ותאפשר ליהנות ממידע על אודות נושאים אקטואליים ונושאים של חברה, תרבות וכולי.

אבל כיצד אפשר להתעדכן בכל מה שקורה בארץ?

האזנה לפודקאסט יכולה לשמור אתכם מעודכנים בכל נושא שתבחרו! ברשת האינטרנט יש מגוון פודקאסטים ישראלים ידועיים ואיכותיים בשפה העברית אשר מאפשרים מידע על כל מה שחדש בנושאים של חברה, כלכלה, אקטואליה, תרבות, בידור ואפילו נוסטלגיה. יש הסכתים שיאפשרו ידע בתרבות הפופ או בהיסטוריה, יש את אלה שיעסקו במדע או אומנות וכו', כאשר כל הפודקאסטים משודרים בעברית. באתר הבא תמצא פודקאטס בכל נושא שתבחר שישאיר אותך מעודכן בכל מיני נושאים. באתר תמצאו תכנית שיתאימו עבור מי שרוצה לדעת יותר על ענייני היום.

מי שירצה יוכל להאזין להסכתים בנושא חברה וכלכלה, ומי שירצה יוכל להתחבר לתרבות הישראלית על ידי האזנה לתוכניות שחושפות את הסיפורים מאחורי השירים הישראלים המפורסמים ביותר. עוד תוכלו לשמור על קירבה באמצעות תכנית על כספים וכלכלה, יש הסכתים שעוסקים באקטואליה או כאלה שעוסקים בנושאים היסטוריים ובפוליטיקה של ישראל ובשאר נושאים חשובים מאוד עבור ישראלים.

כיום יש מגוון רחב של פודקאסטים שאתם יכולים לבחור מהם שיספקו לכם תחושה של קירבה ושייכות דרך האזנה לתוכנית בשפה העברית עם שירים חדשים או ותיקים בעברית, דיונים מעניינים עם אנשי תקשורת ופסיכולוגיה. יש פודקאסטים המספקים עדכונים על כל מה שחדש וכולם יאפשרו לכם תחושה של קירבה ולא משנה איפה אתם נמצאים בעולם! אם תישארו מחוברים לפודקאסטים ישראלים – תוכלו תמיד להרגיש שייכים.

אם אתם עושים רילוקיישן עם ילדים אפשר גם כאן לבחור הסכתים לילדים שעוסקים בנושאים של היסטוריה, עברית, תרבות, מדע, אומנות ועוד. בכל מקרה חשוב לשים לב שאתם בוחרים את התוכנית הנכונה ביותר לכם.

להאזנה ברצף, בחרו אתר שמכיל מגוון רחב של פוסט פודקאסטים להאזנה אונליין. באמצאות בחירה נכונה תוכלו להרגיש קרובים גם כשאתם נמצאים מעבר לים.

הצטרפו לרשתות חברתיות

הצטרפו לרשתות החברתיות כדי להיות בקשר רצוף עם ישראלים. משפחה, חברים ומכרים יהיו תמיד בלחיצת כפתור של האינסטגרם, פייסבוק, טוויטר וכו', וכך תרגישו בודדים פחות ושייכים יותר.

מנוי לעיתונים בעברית

מלבד אותם הסכתים, תוכלו לשוטט באינטרנט ולדפדף בין כתבות באתרי חדשות מגוונים ולקבל מידע עדכני במגוון נושאים שקורים בארץ, כמו חדשות ופוליטיקה, סלבס ורכילות, מוזיקה ופנאי ועוד. אפשר להוריד לנייד אפליקציות של עיתונים וליהנות מעדכונים שוטפים לנייד, וכך תוכלו להישאר קרובים ומעודכנים.

נגישות